Şirketimiz

Gelişime ve değişime açık yüzü ile;

Güçlü ve tecrübeli  kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan  bir mali danışmanlık firması olarak faaliyetlerini yürütmekte, sorunlara olan çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerinin, mali mevzuattaki değişme ve gelişmeler hakkında sürekli olarak ve zamanında bilgi sahibi olmalarını sağlayıp, yersiz mali yükler ile karşılaşmalarını önleyerek,  ihtiyaçlarına hızlı, doğru ve global kalitede çözümler sunmaktadır.

Yavuz Akalınlı kimdir?

1994 yılında mali müşavirlik ofisinde mesleki çalışmasına başlamış olup 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Mezuniyetinin akabinde 2000-2004 yılları arasında Tansaş A.Ş bünyesinde sırasıyla Mali işler Ticari Muhasebe Şefi –Ticari Muhasebe Sorumlusu ve müdür Yardımcısı görevlerini ifa etmiştir. Şirket merkezinin İstanbul’a taşınması nedeni ile firma ile anlaşamadığı için görevinden ayrılmıştır. 2005 yılında SMMM ruhsatını almaya hak kazanmış bunun akabinde 2005-2010 yılları arasında Teka Industirial  ‘in İzmir Ege Serbest Bölgedeki fabrikasında,  Mali ve idari işler Müdürü olarak görev almıştır. 2011 Ocak ayı itibari ile belirlenen vizyon ve misyon doğrultusunda çalışmalarına kurucusu olduğu şirkette devam etmektedir.

Misyonumuz,

Teknolojinin her konu ve sektöre hızla girdiği günümüzde, mali müşavirlik hizmetlerinin de günümüzün gerektirdiği bilgi ve teknolojik standartlara gelmesi kaçınılmazdır.

Mükelleflerimizin, Mali danışmanlık, Yönetim muhasebesi , Finansal Analizler, Yazılım, Hukuk, İş güvenliği  ve İnsan Kaynakları  gibi konulardaki ihtiyaçlarını, Profesyonel ve Özel sektör tecrübeli kadromuz  ve konusunda uzman partnerlerimiz  ile  fark yaratarak yerine getirmektir.

Vizyonumuz,

Mali müşavirlik mesleğini, uzman ve teknolojiye tam uyum sağlamış kadrosu   “vergi için muhasebe yerine yönetim için muhasebe” anlayışı ile hak ettiği saygınlık seviyesine getirmektir

E-posta Girişi
E-Mükellef Girişi